Jak funguje Bipolární plazmová ionizace AtmosAir ?

Vzduch, který dýcháte, můžete vylepšit na kvalitnější úroveň a zároveň zlepšit energetickou účinnost, to vše s AtmosAir.

 

Naše patentované ionizační trubice čistí vzduch
v prostoru, který dýcháte, bez použití nebezpečných chemikálií nebo vytváření nežádoucích vedlejších produktů.

 

Pokud se rozhodnete pro AtmosAir, využijete sílu přírodních "čističů" vzduchu bez ohledu na to, jak blízko jste k oceánu, vodopádu nebo bouřce.

Bipolární plazmová ionizace

Vzduch prochází naší patentovanou bipolární ionizační trubicí AtmosAir. Trubice dodává energii vzduchu a vytváří bipolární - kladné a záporné - ionty vzduchu. Proud vzduchu distribuuje ionty pod napětím do všech prostor obsluhovaných systémem HVAC v instalačním potrubí nebo do příslušného prostoru, pokud je použita samostatná jednotka. Je to tak jednoduché a elegantní! Krása systému AtmosAir spočívá v tom, jak snadno se integruje do stávajících komerčních a rezidenčních systémů HVAC. Na rozdíl od většiny systémů na čištění vzduchu AtmosAir vyhledává a neutralizuje kontaminující látky u jejich zdroje. To je mnohem lepší než většina metod čištění vzduchu, protože to funguje „v prostoru“, kde pracujeme. AtmosAir nečeká, až se znečišťující látky dostanou do filtru ve vzduchotechnice. Místo toho ionty vzduchu jdou ke kontaminujícím látkám v prostoru, stejně jako v přírodě.

Výhody Bipolární plazmové ionizace AtmosAir

Bipolární plazmová ionizace AtmosAir poskytuje celou řadu výhod, mimo jiné:

Redukuje viry a bakterie

Protože bipolární ionty negativně ovlivňují DNA bakterií a virů, ochráníte obyvatele každého prostoru před různými druhy onemocnění.

Redukuje prach a plísně

Bipolární ionty, které se spojí s kontaminujícími látkami, získávají na velikosti a hmotnosti a padají na podlahu nebo se vracejí zpět na filtr, díky čemuž se snadno filtrují ze vzduchu, který dýcháme.

Redukuje pachy

Bipolární ionty rozkládají pachy u zdroje a eliminují je - žádné maskování ani ředění!

Snižuje spotřebu energie

AtmosAir zaručuje úspory energie - utratíte méně za topení a chlazení venkovního vzduchu. S naší technologií budete místo toho recyklovat upravený
a čištěný vzduch.

Redukuje těkavé organické sloučeniny ( VOC)

Bipolární ionty rozkládají toxické plyny a sloučeniny z nebezpečných chemikálií, jako jsou čisticí prostředky, pesticidy, barvy, rozpouštědla, plísně a další.

Redukuje statickou elektřinu

Bipolární ionizace přirozeně neutralizuje vzduch a eliminuje statické náboje.

Výrazně snižuje náklady na údržbu

AtmosAir nemá žádné filtry k výměně ani sběrné buňky k čištění. Jednoduše každé dva roky vyměňte iontové trubice.

Bezpečný, přirozený a ekologický proces

Naše patentovaná Bipolární ionizační technologie nepoužívá žádné chemikálie, těžké kovy nebo rtuť a neprodukuje žádné škodlivé vedlejší produkty, jako je ozon nebo ultrafialové světlo.