snow-3212345_1920.jpg

Největší nezávislé zkušební laboratoře na světě potvrzují, že AtmosAir odstraňuje spory prachu
a plísní efektivněji než přední konkurenšní systémy.

AtmosAir je zcela přirozeným řešením, které neprodukuje žádný škodlivý ozon nebo jiné toxické vedlejší produkty. AtmosAir navíc zaručuje úspory energie, díky čemuž je tato technologie pro kvalitu vnitřního vzduchu nejlepším možným řešením. Pro vaše zdraví i vaši peněženku.

AtmosAir - Váš zdroj pro citelně čistší vzduch

Kvalita ovzduší je jedním z 5ti nejvíce věcí ohrožujících zdraví

Proč potřebujete lepší kvalitu vnitřního ovzduší ?

 

Jak se budovy stanou energeticky účinnějšími, je méně pravděpodobné, že budou cirkulovat čerstvý, čistý vzduch - a s větší pravděpodobností budou hromadit nebezpečné úrovně bakterií, sporů
a těkavých sloučenin.

 

AtmosAir je řešení pro kvalitu vnitřního vzduchu, které eliminuje nebo redukuje toxické plísně, těkavé organické látky, bakterie, prachové částice
a pachy v prostoru, kde dýcháte. Je vhodný pro komerční, průmyslové a obytné budovy.

 

Technologie AtmosAir vám poskytuje stejný čistý vzduch, který se nachází pouze na nejvyšších vrcholcích hor. 

Zaručená úspora energie

Ve společnosti AtmosAir chápeme, že řešení pro kvalitní prostředí musí být také nákladově efektivní. Když se rozhodnete pro AtmosAir, budete obklopeni zdravým vzduchem, ušetříte peníze, protože snížíte budoucí výdaje na vytápění a chlazení. Tuto úsporu vám garantujeme.

AtmosAir poskytuje viditelně čistší vzduch

AtmosAir poskytuje viditelně čistší vzduch - v  komerčních kancelářských budovách a atletických zařízeních až po kondominia, nemocnice a školy. Jako nejpřísněji testovaná technologie filtrace vzduchu, která je dnes k dispozici, je AtmosAir jasným řešením pro kvalitní vzduch.