AtmosAir je řešení pro citelně čistší vzduch

Nezávislé zkušební laboratoře potvrzují, že AtmosAir odstraňuje spory prachu a plísní efektivněji než přední konkurenti.

AtmosAir je zcela přirozeným řešením, které neprodukuje žádný škodlivý ozon nebo jiné toxické vedlejší produkty. AtmosAir navíc zaručuje úspory energie, díky čemuž je tato technologie pro kvalitu vnitřního vzduchu nejlepším možným řešením pro vaše zdraví i vaši peněženku.

Kvalita vnitřního vzduchu je jedním z pěti nejrizikovějších faktorů, které ohrožují zdraví

Technologie AtmosAir vám poskytne stejný čistý a bezpečný vzduch, který se nachází pouze na nejvyšších vrcholcích hor.

Proč potřebujete lepší kvalitu vnitřního ovzduší ?

 

Jak se budovy stanou energeticky účinnějšími, je méně pravděpodobné, že budou cirkulovat čerstvý, čistý vzduch - a s větší pravděpodobností budou hromadit nebezpečné úrovně nebezpečných bakterií, spor a sloučenin.

AtmosAir je řešení pro kvalitu vnitřního vzduchu, které eliminuje nebo redukuje toxické plísně, těkavé organické látky, bakterie, prachové částice a pachy v prostoru, kde dýcháte. Je vhodný pro komerční, průmyslové a obytné budovy.

Garantované provozní úspory

Ve společnosti AtmosAir chápeme, že řešení pro zdravé prostředí musí být také nákladově efektivní. Když se rozhodnete pro AtmosAir, budete obklopeni kvalitním vzduchem, ušetříte peníze, protože snížíte budoucí výdaje na vytápění a chlazení - tuto úsporu nákladů vám garantujeme.

Above the Clouds

AtmosAir zaručuje viditělně čistší prostředí

AtmosAir poskytuje viditelně čistší vzduch - v komerčních kancelářských budovách a atletických zařízeních až po kondominia, nemocnice a školy.

 

Jako nejpřísněji testovaná technologie filtrace vzduchu, která je dnes k dispozici, je AtmosAir jasným řešením pro kvalitní vnitřní vzduch.