Produkty AtmosAir pro rezidenční budovy

Vaši blízcí si zaslouží čistý a bezpečný vzduch.

 Trávíte spoustu času a investujete hodně peněz, abyste ze svého domova udělali skvělé místo k životu. Nezapomněli jste ale na něco, co nevidíte?

 

Vzduch, který dýcháme, obsahuje nečistoty, které se hromadí uvnitř každého domu - a energeticky úsporné domy mají často nejnižší kvalitu vzduchu, na vině je také špatné větrání. Ve skutečnosti je kvalita vnitřního ovzduší tak velkým problémem, že ji Agentura pro ochranu životního prostředí označuje za jednu z hlavních zdravotních hrozeb současnosti.

Více než 95 % všech polutantů ve vzduchu, který dýcháte, je zničeno za pouhých 30 minut.

AtmosAir nabízí revoluční, patentovanou technologii, která dokáže rychle naplnit celý váš domov křišťálově čistým a bezpečným vzduchem a udržet jej tak pouze za minimální náklady.

 

Přísné nezávislé testování potvrzuje, že AtmosAir téměř eliminuje toxiny, které mohou způsobovat různá onemocnění. Vnitřní prostředí bude prakticky bez zápachu, plísní, prachu, pylu, bakterií, virů, chemických čisticích směsí atd.

 

AtmosAir navíc nepoužívá žádné chemikálie, je téměř bezúdržbový a nevytváří žádné nežádoucí vedlejší produkty. Technologie AtmosAir využívá vědu propagovanou samotným Albertem Einsteinem. Bipolární plazmová ionizace byla použita v nových, nejmodernějších systémech, které mohou šířit shluky ionizovaného kyslíku v místnosti nebo doma. Tyto shluky ionizovaného kyslíku se připojují k polutantům přenášeným vzduchem a rychle je vylučují ze vzduchu ve vaší domácnosti. Řešení AtmosAir je prostě geniální.

Eliminujte pachy a znečišťující látky v domácnosti

Systém AtmosAir významně eliminuje znečišťující látky, které mohou vyvolat astma a alergie.

 

Může také poskytnout stejnou účinnou úpravu vzduchu znečištěného sekundárním kouřem. Přetrvávající pachy z vaření, odpadků a chemických čisticích prostředků budou odstraněny u zdroje. Nezakrývejte pachy z domácnosti - odfoukněte je s AtmosAir.

 

Chcete pro sebe a své blízké jen to nejlepší? Když si doma nainstalujete čisticí systém AtmosAir, můžete si být jisti, že jste tak učinili.

AtmosAir Matterhorn 1000

Napětí : 240V

Spotřeba energie : ≤ 5W

Počet trubek : 1

Pro výkon : 4.250 m3/h

Aplikace: Ionizační systém Matterhorn 1000 je určen k montáži do přívodního potrubí nebo vzduchotechnické jednotky. Velikost a počet ionizačních systémů závisí na proudění vzduchu, velikosti prostoru a závažnosti znečištění a pachů.

Atmos_air_00019.jpg

AtmosAir Matterhorn 1002

Napětí : 240V

Spotřeba energie : ≤ 10W

Počet trubek : 2

Pro výkon : 8.500 m3/h

Aplikace: Ionizační systém Matterhorn 1002 je určen k montáži do přívodního potrubí nebo vzduchotechnické jednotky. Velikost a počet ionizačních systémů závisí na proudění vzduchu, velikosti prostoru a závažnosti znečištění a pachů.

Atmos_air_00048.jpg

AtmosAir FC100

Napětí : 240V

Spotřeba energie : ≤ 5W

Počet trubek : 1

Pro výkon : 4.250 m3/h

Aplikace: Ionizační systém AtmosAir FC100 je určen k montáži do přívodního odvodu v menších vzduchotechnických systémech, jako jsou fan coily, tepelná čerpadla a další systémy jednotného typu. Systém lze integrovat na bázi OEM nebo je k dispozici také balíček pro dovybavení. Poskytuje se přístup k ovládacímu panelu jednotky. Systém je kalibrován ve výrobě podle doporučení AtmosAir, aby bylo dosaženo správné úrovně bipolárních iontů mezi 500 a 1 500 ionty / cm3.

Atmos_air_00104.jpg

AtmosAir FC400

Napětí : 240V

Spotřeba energie : ≤ 5W

Počet trubek : 1

Pro výkon : 2.380 m3/h

Aplikace: AtmosAir FC400 je systém společnosti BPI ideální pro jednotky jako jsou fan coily, PTAC, ventilátory jednotek nebo kazetové jednotky VRF. Velikost a počet ionizačních systémů závisí na proudění vzduchu, velikosti prostoru a závažnosti znečištění a pachů.

Atmos_air_00124.jpg

AtmosAir FC400-FM

Napětí : 240V

Spotřeba energie : ≤ 5W

Počet trubek : 1

Pro výkon : 2.380 m3/h

Aplikace: AtmosAir FC400 je systém společnosti BPI ideální pro jednotky jako jsou fan coily, PTAC, ventilátory jednotek nebo kazetové jednotky VRF. Velikost a počet ionizačních systémů závisí na proudění vzduchu, velikosti prostoru a závažnosti znečištění a pachů.

Atmos_00009.jpg